Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Andrzejów - Oferty sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Andrzejów

Andrzejów,mazowieckie

200 000 zł11 495 m² 17,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży są dwie, przylegające do siebie działki w Andrzejowie, gm. Brochów. Piękne, czyste i ciche tereny w chronionej otulinie Kampinosu. Idealne na dom, weekendowe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Andrzejów,łódzkie

285 000 zł3 127 m² 47,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu pięknie położoną działkę - siedlisko w miejscowości Andrzejów, w Gminie Rusiec, w Powiecie Bełchatowskim. Nieruchomość gruntowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Andrzejów

Andrzejów,mazowieckie

200 000 zł11 495 m² 17,40 zł/m²

 

 

 

Andrzejów,mazowieckie

200 000 zł11 495 m² 17,40 zł/m²

 

 

 

Andrzejów,mazowieckie

200 000 zł11 495 m² 17,40 zł/m²

 

 

 

Andrzejów,mazowieckie

120 000 zł3 051 m² 39,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana położona w sercu Puszczy Kampinoskiej, w okolicy Brochowa, we wsi Andrzejów. Druga linia zabudowy, dojazd drogą wewnętrzną. Bardzo dobre parametry 50 x 60,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Andrzejów

Andrzejów,łódzkie

38 000 zł7 000 m² 5,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Czechy gmina Zduńska Wola. Działka o powierzchni 7000 m2 w kształcie prostokąta,szerokoość 15,5 m. Klasa ziemi ivb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Andrzejów

Andrzejów,mazowieckie

200 000 zł11 495 m² 17,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własny las, własne grzyby, własna łąka, własne mrówki. :-) Świetna, duża działka siedliskowa w Andrzejowie, pow. 11 495 m2. Położona w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Andrzejów

Andrzejów,mazowieckie

108 000 zł1 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakacyjna działka o pow.1800m2,spokojna okolica, nieopodal Kampinowski Park Narodowy,cisza,rechot żabek,swiergot ptaków,przemiłe sąsiedztwo, cudowny relax, wspaniałe trasy rowerowe,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Andrzejów

Andrzejów,mazowieckie

200 000 zł10 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Andrzejowie przy Puszczy Kampinoskiej(okolice Żelazowej Woli) tel.   . Zapewniona cisza i spokój, piękne krajobrazy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij